Strona główna » Informacja dla użytkowników o prawidłowych zasadach postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym

Systemy płatności

  • Przelewy24
  • iMoje
  • Credit Agricole Raty

Dlaczego warto wybrać Finnlo?

Marka Finnlo znana jest w ponad 60 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec.
Dlaczego warto wybrać Finnlo?

Zapraszamy do naszych salonów

Posiadamy 7 salonów w największych miastach Polski

Zapraszamy do naszych salonów

Promocje

123456

Informacja dla użytkowników o prawidłowych zasadach postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym

  • Dystrybutor obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży , o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.
  • Dystrybutor, dostarczając nabywcy sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych , obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.
  • Dystrybutor prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art.2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej400 m 2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych , jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm , bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych .
  • Odnieś zużyty sprzęt do punktu zbierania. Informację o najbliższej lokalizacji znajdziecie Państwo na gminnej stronie internetowej lub tablicy ogłoszeń urzędu gminy.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | realizacja: hotmedia.pl