Strona główna » O firmie

Systemy płatności

  • Przelewy24
  • iMoje
  • Credit Agricole Raty

Dlaczego warto wybrać Finnlo?

Marka Finnlo znana jest w ponad 60 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec.
Dlaczego warto wybrać Finnlo?

Zapraszamy do naszych salonów

Posiadamy 7 salonów w największych miastach Polski

Zapraszamy do naszych salonów

Promocje

123456

O firmie

LORD4SPORT

Firma LORD4SPORT jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski renomowanych marek sprzętu fitness: FINNLO/ HAMMER/ SOLE, należących do HAMMER SPORT A.G.- czołowego dostawcy wysokiej klasy urządzeń fitness na terenie Europy.

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu siłowni domowych, hotelowych oraz komercyjnych jak również hurtowej i detalicznej sprzedaży sprzętu fitness.

 Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku od sprzedaży internetowej.Na tle innych dystrybutorów sprzętu fitness wyróżniamy się własną siecią salonów sprzedażowych, znajdujących się w największych miastach w Polsce. Salony LORD4SPORT z dużą ekspozycją znajdują się w: Gliwicach, Warszawie, Łodzi, Poznaniu,Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku oraz do końca roku 2020 planujemy otwarcie kolejnego salonu w Szczecinie. Naszym celem jest w niedalekiej przyszłości być blisko każdego z Państwa ponieważ wiemy, że zakup sprzętu wysokiej klasy wymaga przetestowania oraz profesjonalnego doradztwa przed zakupem. Nasz magazyn na terenie Gliwic zapewnia 100% dostępności urządzeń marki: FINNLO/ HAMMER/ SOLE co sprawia, że nasi Klienci nie muszą czekać na realizację kompleksowych zamówień.

Nasz profesjonalizm doceniły największe sklepy internetowe, sprzedające sprzęt fitness na terenie Polski. Profesjonalnie działający serwis jest w stanie zapewnić opiekę zarówno jeżeli chodzi o montaż urządzeń na terenie całego kraju oraz pełne wsparcie gwarancyjne, a także pogwarancyjne. Nasz serwis 90% zgłaszanych reklamacji rozwiązuje u Klientów w domu- pozostałe 10% załatwia w systemie door to door. Takie rozwiązanie doceniają Klienci, którzy chociaż raz byli zmuszeni do spakowania sprzętu fitness do wysyłki, w celu naprawy serwisowej.

Zakres działania Naszej firmy obejmuje:

- dostarczanie sprzętu Klientom detalicznym
- wyposażanie siłowni oraz klubów fitness
- wyposażanie hotelowych sal fitness
- wyposażanie siłowni domowych
- sprzedaż sprzętu fitness dla firm
- sprzedaż sprzętu fitness dla instytucji państwowych
- przygotowanie projektu siłowni oraz kosztorysu
- montaż sprzętu u klienta
- serwis mobilny na terenie całej Polski
- sprzedaż ratalną lub leasing

Zapraszam do współpracy - Ireneusz Budzyn


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl | realizacja: hotmedia.pl